Cumartesi, Temmuz 13

Meloni’nin ayrıldığı erkek arkadaşının televizyon sunuculuğu görevine son verildi

Ekrandan alınan Andrea Giambruno’nun programda çalışmayı sürdüreceği ifade edildi.

REKLAM

İtalya Başbakanı Giorgia Meloni’nin cinsiyetçi söylemleri nedeniyle ilişkisini bitirdiği 10 yıllık erkek arkadaşı bu kez de işinde darbe yedi.

Mediaset grubuna ait bir haber kanalında Günün Ajandası adlı televizyon programının sunuculuğunu yapan Andrea Giambruno ekrandan alındı. 

Eski İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi’nin varislerinin sahibi olduğu MFE (MediaForEurope)’a bağlı grup tarafından yapılan açıklamada Giambruno’nun “davranışının neden olduğu utanç ve huzursuzluktan dolayı üzgün olduğu” ve şirketle artık şovu sunmayacağı konusunda anlaştığı belirtildi.

Buna karşın, Giambruno’nun programın kamera arkasında koordinatör olarak çalışmayı sürdüreceği ifade edildi.

Video ve ses kayıtları

Giambruno’nun çalıştığı kanalda yayınlanan bir programda, sunucunun kamera arkası görüntülerde küfürlü konuşmaları ve bir kadın meslektaşına yönelik davranışları tepki çekmişti.

Aynı kanaldaki bir başka programda yayınlanan ses kayıtlarında ise, Giambruno’nun ayrıca bir ilişkisi olduğundan bahsettiği ve meslektaşlarına grup sekse katılmaları halinde kendisiyle çalışabileceklerini söylediği ortaya çıktı.

Başbakan Meloni, yayınlanan görüntü ve ses kayıtlarının ulusal basında gündem yaratması üzerine sosyal medyadan ilişkisini bitirdiğini duyurmuştu. Çiftin 7 yaşında bir kızı bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış - Antalya Haber
marsbahis giriş