Cumartesi, Temmuz 13

Fatih Portakal’dan çarpıcı açıklama! O illeri sayarak ‘Sürpriz olabilir’ dedi

Türkiye 31 Mart’ta yeniden sandık başına gidecek. Yerel yönetimlerin yeniden tanımlanacağı seçimlere sayılı günler kala siyasi gündem daha da hareketli hale geldi. Bir yandan parti ve ittifakların adaylarının açıklamaları, diğer yandan sandık sonuçları dikkatle takip ediliyor.

“GÜVENDİĞİM BİR ANKET”

Gazeteci Fatih Portakal, canlı yayında katıldığı bir anketi ve şaşırtıcı sonuçları anlattı. Portakal, “Bu araştırmada çok şaşırtıcı olabilecek yerler var, Kırıkkale, Manisa gibi birbirinden farklı yerler.”

Thumbs_b_c_a88300808dc5f44c6cff41e0bf77adca

İşte Portakal’ın açıklaması:

“Bugün bir anket aldım. Güvendiğim bir anket, anket sonuçlarına katılmıyorum. O ankette çok şaşırtıcı olabilecek yerler var, örneğin Kırıkkale, Manisa gibi farklı yerler. Bazen giriş yapılıyor. Bazılarında ise sadece muhalefet partileri hükümete yardım ediyor, bazen de muhalefet partilerinin iktidara gelmesi avantajlı olabiliyor.” “Parti CHP’ye fayda sağlıyor. Çok ilginç, YRP, DEM ve İYİ Parti’den bahsediyorum.”

31 MART SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ TÜM HABERLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ekmek ve simit fiyatlarında yeni dönem!Ekmek ve simit fiyatlarında yeni dönem!
EGM tarafından yükseköğretimde öğrenim görecek öğrencilere ilişkin düzenleme iptal edildiEGM tarafından yükseköğretimde öğrenim görecek öğrencilere ilişkin düzenleme iptal edildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Akbelen kararı!  yürürlükten kaldırıldıCumhurbaşkanı Erdoğan’ın Akbelen kararı! yürürlükten kaldırıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış - Antalya Haber
marsbahis giriş