Güncel Haberler

Bayrampaşa’da 19 Mayıs coşkusu – GÜNDEM

19 Mayıs etkinlikleri kapsamında Bayrampaşa’nın her köşesi Türk bayraklarıyla süslendi, yürüyüş yürüyüşü ve konser düzenlendi. Tüm etkinliklere protokol üyeleri ve gençlerle katılan Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, şunları söyledi: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızdır. Doğum günün kutlu olsun. Sevgili gençlerimizle birlikte, Ulu Önder Atatürk’ün yolunda yorulmadan, gururla yürümeye devam edeceğiz” dedi. .
19 Mayıs’ta tüm yurtta olduğu gibi Bayrampaşa’da da coşku vardı… 7’den 70’e tüm Bayrampaşalılar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı, Atatürk’ün düzenlediği etkinliklerle coşkuyla kutladı. belediye. Kutlamaların ilk durağı Atatürk Parkı’ndaki Atatürk anıtı oldu. Daha sonra kortej, bando eşliğinde Bayrampaşa’nın Türk bayraklarıyla süslenmiş cadde ve sokaklarında yürüdü. Yürüyüşün sona ermesinin ardından Bayrampaşa Şehir Parkı’nda Canbay & Wolker ve Cüneyt Şentürk’ün konseri düzenlendi. Tüm etkinliklere protokol üyeleri, gençler ve vatandaşlarla katılan Belediye Başkanı Hasan Mutlu, şunları söyledi: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Sevgili gençlerimizle birlikte Ulu Önder Atatürk’ün yolunda yorulmadan ve gururla yürümeye devam edeceğiz. “Atatürk’ün yolunda tüm hızımızla ilerleyeceğiz” dedi.
19 MAYIS’TA ÖZEL BASKETBOL VE FUTBOL TURNUVASI
Semih Erden ise 19 Mayıs’ta spor salonunda temalı bir tören düzenledi. 19 Mayıs’ta Mehmet Akif Parkı’nda 3×3 basketbol turnuvası, Arda Turan spor tesislerinde ise U15 gençler turnuvası gerçekleştirildi. Basketbol turnuvasına Bosna Sancak Türk Derneği, Yeşilay ve Bezmialem Üniversitesi Vakfı da destek verdi. Teknik Direktör Recep Türkoğlu turnuvada gençleri yalnız bırakmadı.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu