Salı, Temmuz 23

30 Kasım reyting sonuçları açıklandı mı? Sakla Beni, Bir Derdim Var, Aldatmak, Kendi Düşen Ağlamaz, MasterChef gecenin birincisi kim oldu?

Değerlendirme sonuçları izleyicilerde merak kaynağı oldu. 30 Kasım Perşembe günü reyting sonuçlarının açıklanmasıyla en çok izlenen yapımlar, diziler ve filmler belli olacak. Bu akşam yeni bölümleriyle ekranlara gelecek olan Sakla Beni, Bir Derdim Var, Aldatmak, Kendi Düşen Ağlamamaz, MasterChef All Star gibi yapımların reyting sonuçları araştırılıyor. İşte 30 Kasım Perşembe değerlendirme sonuçları…

30 KASIM DERECE SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

30 Kasım Perşembe gününe ait değerlendirme sonuçları henüz açıklanmadı. Değerlendirme sonuçları her sabah saat 10.00 civarında açıklanmaktadır. Sonuçlar açıklandığında detayları haberimizden öğrenebileceksiniz.

GEÇEN HAFTA (23 KASIM) DEĞERLENDİRME SONUÇLARI.

23 Kasım’da yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Toplamda Fox TV’de izleyiciyle buluşan “Hudutsuz Sevda” 1. sırada, ATV’de yayınlanan “Esra Erol’da” 2. sırada, ATV’de yayınlanan “Aldatmak” ise 3. sırada yer aldı.

AB’de TV8’de yayınlanan “Masterchef Turkey All Star” birinci, “Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber” ikinci ve “Aldatmak” üçüncü sırada yer aldı.

ekran görüntüsü-6-pkj9-z4q9

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Esra Erol, TikTok'un kara para akladığını bildirdi!Esra Erol, TikTok’un kara para akladığını bildirdi!
Merakla bekleniyordu!  Yeni dizi daha başlamadan bitti Merakla bekleniyordu! Yeni dizi daha başlamadan bitti
Estetik ameliyatla bambaşka bir insan oldu!  Filtrelenmemiş hali onu şaşırttı  Estetik ameliyatla bambaşka bir insan oldu! Filtrelenmemiş hali onu şaşırttı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber